هفته دوم: لاتزیو 3 – 0 پالرمو

۲۶۴

هفته دوم: لاتزیو 3 – 0 پالرمو

 

لاتزیو در هفته دوم سری آ، با یک بازی درخشان در استادیو المپیکو 3-0 تیم پالرمو را در هم کوبید تا شروعی طوفانی در فصل جدید داشته باشد. میروسلاو کلوزه در دقایق 39 و 82 و آنتونیو کاندروا در دقیقه 55 سه گل تیم عقاب ها را به ثمر رساندند.
ترکیب لاتزیو: مارکتی – کونکو – بیاوا – دیاس – لولیچ – لدسما – مائوری (80 اونازی) – گونزالز – هرنانس (86 اسکالونی) – کاندروا – کلوزه (89 کوزاک)

ولادیمیر پتکوویچ سرمربی تیم در پایان این مسابقه گفت: “امشب ما ثابت کردیم که می توانیم ریتم خوبی را در بازی نگه داریم و پیشرفت قابل ملاحظه ای هم از خود نشان دادیم. من تیمم را به خاطر این عملکرد ستایش می کنم. البته، همانطور که ما در تابستان افتضاح نبودیم، الان هم چندان فوق العاده نیستیم.
ما باید بازی به بازی بازی کار کنیم. ما هر روز داریم بهتر می شویم و این بسیار مهم است.”

میروسلاو کلوزه ستاره خط حمله لاتزیو نیز گفت: “این برد مهمی برای ما است. ما یک تیم خوب و یک مربی خوب داریم. داریم خوب بازی می کنیم و دو بازی را هم برده ایم. البته هنوز 100% آماده نیستیم.
برای من مهم است که نسبت به فصل پیش بیشتر گل بزنم. امشب من دو گل زدم، اما این تیم است که به من کمک زیادی می کند. ما خیلی خوب بازی کردیم و این چیزی است که بیش از همه برای من اهمیت دارد.”

Comments are closed.