آبان ۳۰, ۱۳۹۶

هفته دوم: لاتزیو ۳ – ۰ پالرمو

هفته دوم: لاتزیو ۳ – ۰ پالرمو

 

لاتزیو در هفته دوم سری آ، با یک بازی درخشان در استادیو المپیکو ۳-۰ تیم پالرمو را در هم کوبید تا شروعی طوفانی در فصل جدید داشته باشد. میروسلاو کلوزه در دقایق ۳۹ و ۸۲ و آنتونیو کاندروا در دقیقه ۵۵ سه گل تیم عقاب ها را به ثمر رساندند.
ترکیب لاتزیو: مارکتی – کونکو – بیاوا – دیاس – لولیچ – لدسما – مائوری (۸۰ اونازی) – گونزالز – هرنانس (۸۶ اسکالونی) – کاندروا – کلوزه (۸۹ کوزاک)

ولادیمیر پتکوویچ سرمربی تیم در پایان این مسابقه گفت: “امشب ما ثابت کردیم که می توانیم ریتم خوبی را در بازی نگه داریم و پیشرفت قابل ملاحظه ای هم از خود نشان دادیم. من تیمم را به خاطر این عملکرد ستایش می کنم. البته، همانطور که ما در تابستان افتضاح نبودیم، الان هم چندان فوق العاده نیستیم.
ما باید بازی به بازی بازی کار کنیم. ما هر روز داریم بهتر می شویم و این بسیار مهم است.”

میروسلاو کلوزه ستاره خط حمله لاتزیو نیز گفت: “این برد مهمی برای ما است. ما یک تیم خوب و یک مربی خوب داریم. داریم خوب بازی می کنیم و دو بازی را هم برده ایم. البته هنوز ۱۰۰% آماده نیستیم.
برای من مهم است که نسبت به فصل پیش بیشتر گل بزنم. امشب من دو گل زدم، اما این تیم است که به من کمک زیادی می کند. ما خیلی خوب بازی کردیم و این چیزی است که بیش از همه برای من اهمیت دارد.”

No votes yet.
Please wait...
دسته اخبار سری آ
  • مائورسیو در لاتزیو
  • مائوریسیو دو سانتوس مدافع برزیلی تیم اسپورتینگ با قرارداد سه سال به مبلغ ۲٫۶۵ میلیون یورو به تیم لاتزیو پیوست . وی هم اکنون میتواند برای تیم لاتزیو بازی کند . زیرا تنها در تیم اسپورتینگ بازی کرده و تیم لاتزیو امسال در رقابت های اروپایی شرکت نمیکند . وی در خصوص پیوستنش به تیم […]

  • راول مورسیون در لاتزیو
  • راول مورسیون بازیکن تیم وستهام یونایتد با قراداد سه ساله به تیم لاتزیو پیوست . اما بدلیل اینکه امسال در تو تیم رنجرز و کاردیف بازی کرده است نمیتواند نیم فصل به تیم لاتزیو ملحق شود . گفتنی است که وی از ابتدای فصل جدید سری آ قادر به همراهی تیم لاتزیو خواهد بود. کوتاه […]

  • میلان ۰-۱ لاتزیو صعود به دور بعد
  • میلان که چند روز قبل در سری A با نتیجه ۳-۱ مغلوب لاتزیو شده بود، امشب هم در خانه با یک گل شکست خورد تا شرایط برای پیپو اینزاگی دشوارتر شود. میلانی ها که بعد از شکست ابتدای هفته، با انتقادهای زیادی روبرو شدند، دیدار شب گذشته را هجومی آغاز ‏کردند اما اشتباه آباته در […]

برچسب‌ها, ,