لیگ اروپا: لاتزیو 3 – 0 پاناتینایکوس

0 ۲۶۴

  لیگ اروپا: لاتزیو 3 – 0 پاناتینایکوس

پس از کسب چند نتیجه ضعیف، لاتزیو شب گذشته موفق شد در استادیو المپیکو با سه گل تیم یونانی پاناتینایکوس را شکست دهد تا همچنان بالاتر از تاتنهام در صدر جدول رده بندی باقی بماند. لیبور کوزاک در دقایق 23 و 40 و سرجیو فلوکاری در دقیقه 58 گلهای بیانکوچلستی را به ثمر رساندند.

ولادیمیر پتکوویچ در آستانه داربی دلا کاپیتاله، به بیشتر بازیکنان اصلی تیم استراحت داده بود. نکته جالب استفاده همزمان از سه مهاجم درون زمین بود که البته نتیجه بخش هم بود. استفان رادو هم پس از هفت ماه مجدداً به ترکیب اصلی بازگشت تا هواداران به حضور او در داربی امیدوار شوند. در قلب خط دفاعی نیز برای اولین بار از ترکیب کانا – سیانی استفاده شد.

ترکیب لاتزیو: مارکتی – اسکالونی – کانا – سیانی – رادو – گونزالز (68 هرنانس) – لدسما (80 لولیچ) – اونازی – زاراته – فلوکاری – کوزاک (76 کلوزه)

ولادیمیر پتکوویچ در پایان این مسابقه گفت: “امشب برای تیم و همچنین بازیکنان به اصطلاح ذخیره بسیار مهم بود. امشب ما ثابت کردیم که قدرت زیادی داریم. پس از شکست 0-4 در برابر کاتانیا، مهم بود که عکس العمل نشان دهیم و حالا نیاز به عکس العمل دیگری در روز یکشنبه داریم. فشار زیادی بر روی دروازه ما وارد نشد، ولی رادو مستحکم نشان داد و مطمئناً برای دربی یک گزینه است.

یکشنبه، ما باید مثل لاتزیو بازی کنیم و به نحوه بازی آ.اس.رم فکر نکنیم. از اولین روزی که من به اینجا آمدم مدام راجع به دربی صحبت شده است، همه از من خواستند که آن را ببرم. ما برای سه امتیاز قدم به زمین می گذاریم، اما مسلماً آ.اس.رم نیز حریف قدرتمندی است.”تیم نخست پایتخت روز یکشنبه ساعت 17:30 به وقت تهران در داربی بزرگ شهر رم به مصاف آ.اس.رم خواهد رفت.

Leave A Reply

Your email address will not be published.