لاتزیو 3-0 آتالانتا

0 ۲۸۰

از سری رقابت های سری آ ایتالیا با پیروزی امید بخش تیم لاتزیو مقابل آتالانتا تداوم یافت . تیم فوتبال لاتزیو در یک دیدار تماشایی و کاملا برتر توانست تیم آتالانتا را 3 بر 0 شکست دهد و به رتبه سوم جدول سعود کند . تیم لاتزیو با ترکیب : مارکتی،کانا،ده فرای،باستا،رادو،لدسما،گونزالز،لولیچ،اندرسون،جورجوویچ و مائوری به مصاف تیم آتالانتا رفت . این بازی در ورزشگاه المپیکو شهر رم برگزار شد . تیم لاتزیو همانطور که از قبل پیش بینی میشد مالک توپ و میدان بود .

لاتزیو 3-0 آتالانتا
لاتزیو 3-0 آتالانتا

نیمه اول این مسابقه بدون اتفاق قابل ذکری و علی رغم حملات نصفه و نیمه بیانکوچلستی ها با تساوی بدون گل به پایان رسید اما شاگردان استفانو پیولی در نیمه دوم مسابقه و با ارائه یک نمایش برتر توانستند با به ثمر رساندن سه گل و کسب هشتمین پیروزی خود در این فصل از رقابت ها با کسب ۲۶ امتیاز و به علت تفاضل گل بهتر نسبت به تیم فوتبال جنوا به  رتبه سوم جدول رده بندی رقابت ها راه یابند.

► لاتزیو 3-0 آتالانتا-تشریح گل های بازی:

دقیقه ۵۱ ( ۱-۰): ساننتر فیلیپه اندرسون را استفانو مائوری کهنه کار و۳۴ ساله با ضربه زمینی و پای چپ خود به گل اول بیانکوچلستی ها تبدیل کرد.

دقیقه ۷۱ ( ۲-۰): در موقعیتی کاملا مشابه با صحنه گل اول باز هم استفانو مائوری بر روی سانتر فیلیپه اندرسون وینگر ۲۱ ساله و جوان لاتزیو توانست دروازه شاگردان استفانو کولانتوتو را باز کند.

دقیقه ۸۳ ( ۳-۰): سناد لولیج مهاجم آماده این روزهای لاتزیو توانست بر روی ضربه سر زیبای خود و با استفاده از سانتر دوسان باستا مدافع چپ امشب تیم میزبان اختلاف را به سه گل برساند.

Leave A Reply

Your email address will not be published.