لاتزیو مدل ۲۰۱۸ !

4 ۸۸

چند روزی مانده به شروع جذاب ترین لیگ دنیا و در این روزها هواداران لاتزیو نگران تیم خودشان هستند و با توجه به قدرتمند شدن حریفان و بازار نه چندان جذاب بیانکوچلستی حالا همه نگاه ها به سیمونه اینزاگی و تیمش است که آیا توان رقابت در این فصل با رقبای سر تا پا مسلح را دارند یا خیر ؟!

  لاتزیو پس از پایان فصل قبل ، حالا باید دوباره از نو تمام از دست رفته هایش را بسازد ، تیمی که در آستانه ی حضور در لیگ قهرمانان بود به یک باره همه چیز را از دست رفته دید و امروز باید تمام فصل پیش را ، چه خوب و چه بد ، فراموش کند.

تیمی که بیشترین تعداد گل زده را در سری آ داشت مکانی بهتر از پنجم جدول نصیب خود نکرد !!

با این حال لاتزیو باید از عملکرد فصل پیش خود خوشحال باشد اما برای قدرتمند تر شدن نیاز به تمرکز بالاتری مخصوصا در خط دفاعی دارد.

 

از دست دادن مدافع مرکزی ، استفان دفرای میتوانست یکی از شکست های بیانکوچلستی در نقل و انتقالات لقب بگیرد اما جذب فرمانده ی با تجربه ی ساسولو یک پیروزی در قلب دفاع لاتزیو بود. حالا لاتزیو یک فرمانده ی با تجربه در خط دفاعی خود دارد که میتواند در شرایط سخت به داد تیم برسد.

به استثنای دفرای و فلیپه اندرسون ، لاتزیو شاکله ی اصلی فصل پیش خود را حفظ کرده است و علاوه بر آن ها خواکین کوریا ، میلان بادلی ، والون بریشا و چند بازیکن دیگر را نیز جذب کرده که میتواند همچنان لاتزیو را در لیگ اروپا یک مدعی باقی نگه دارد.

لاتزیو همچنان ستاره هایی چون چیرو ایموبیله ، سرگئی میلینکویچ و آلبرتو را دارد که میتوانند هر خط دفاعی در هر تیمی را به هم بریزند.حال در کنار این سه نفر استعداد آرژانتینی جدید لاتزیو را اضافه کنید ؛ خواکین کوریا !! هیچ خط دفاعی حاضر نیست رو در روی این ۴ نفر قرار بگیرد.

اما آیا تیم های دیگر نشسته و تماشا کردند؟ این فصل تمام رقبا قدرتمند تر از گذشته به دنبال کسب مکان های ابتدایی هستند.اینتر ، میلان ، ناپولی ، رم و یوونتوس تا دندان مسلح هستند! آیا میتوان به لاتزیو امیدوار بود؟ جواب سخت است اما این تیم نشان داده اگر روحیه ی پیروز شدن و جنگندگی را بلد شود هر تیمی را به زانو در می آورد. لاتزیو میتواند حتی به یک میانبر حرفه ای برای رسیدن به لیگ قهرمانان فکر کند ، نقشه ای که اینزاگی در سر دارد ، او به قهرمانی در لیگ اروپا فکر میکند ، راهی که بسیار هموار تر از یک لیگ ماراتن گونه است.

حال باید دید در این فصل جذاب از سری آ شاگردان جوان اینزاگی میتوانند با درس گرفتن از اشتباهات فصل پیش ، فصلی رویایی برای هوادان خود بسازند؟ ما هم مانند شما بی صبرانه منتظر شنیدن صدای سوت شروع سری جذاب آ هستیم.

 

 

 

۴ Comments
 1. Sobhan says

  به امید بهترین ها

 2. lazialita says

  پیش فصل رو خیلی جدی نگیرید…
  به امید تکرار بازی های زیبا و چشم نواز فصل قبل.
  زنده با لاتزیو تا همیشه. 💙

 3. Rambodio says

  Forza Lazio

 4. Dani says

  Lazio ❤️❤️

Leave A Reply

Your email address will not be published.