لاتزیو ، ناپولی ؛ آمار و ارقام

0 ۱۲۸

از امروز فصل جدیدی از سری آ ایتالیا آغاز خواهد شد و تیم ها در اولین دیدار خود به مصاف رقیبان خواهند رفت.فصلی که با حضور رونالدو مسلما جذاب تر از گذشته دنبال خواهد شد.

لاتزیو که فصل را در المپیکو آغاز خواهد کرد در دیداری سخت به مصاف ناپولی خواهد رفت. تیمی قدرتمند که فصل پیش تا هفته های پایانی شانس نخست قهرمانی در سری آ بود اما در هفته های آخر قافله را به یوونتوس واگذار کرد.اما تغییر سرمربی تیم و روی کار آمدن آنجلوتی به جای ساری باید دید ناپولی مدل جدید چگونه تیمی خواهد بود، در حالیکه شش تیم دیگر ابتدایی سری آ مربیان خود را حفظ کرده اند.اما در سوی دیگر شاگردان اینزاگی سومین فصل خود را با سیمونه آغاز میکنند. مربی باهوشی که در دو فصل گذشته فوتبالی تهاجمی و زیبا ارائه داده است.

لاتزیو ، ناپولی ؛ موفق در دیدار های نخست !

لاتزیو و ناپولی در یک دهه ی گذشته غالبا در دیدار نخست خود تیمی موفق بوده اند ، لاتزیو در ده فصل گذشته در دیدار های ابتدایی خود شش بار موفق به پیروزی ، دو بار با تساوی متوقف و تنها دو بار در مقابل حریف خود شکست را پذیرا شده است.

در مقابل تیم ناپولی در ده فصل گذشته پنج بار پیروز از زمین مسابقه بیرون آمده ، سه بار در مقابل حریف به تساوی رسیده و تنها دو بار تن به شکست داده است.

این آمار نشان میدهد که هر دو تیم در دیدار های ابتدایی خود موفق عمل کرده اند.

 

لاتزیو ، ناپولی ؛ بازی های رو در رو ؛ کفه سنگین ترازو به نفع ناپولی

در ده فصل گذشته و در بیست دیداری که این دو تیم در سری آ در برابر هم انجام داده اند ناپولی یازده بار موفق به پیروزی شده و لاتزیو تنها چهار بار توانسته است ناپولی را شکست بدهد ، پنج دیدار دو تیم نیز به تساوی کشیده شده است.

 

 لاتزیو ، ناپولی ؛ ترکیب احتمالی دو تیم

ترکیب احتمالی لاتزیو در دیدار امشب
ترکیب احتمالی ناپولی در دیدار امشب

 

 

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.