زندگي من ، از رينگ تا كوروانورد

0 ۳۲۹

زندگي من ، از رينگ تا كوروانورد

 

خيلي ها او را به نام بوكسور مي شناسند ، بعضي ” آقاي انريچ ” ولي براي همگان اوريال كولاج (Orial Kolaj) شخصيتي شناخته شده است ، قهرمان بوكس سنگين وزن ايتاليا و اروپا .

كمي درباره ي قهرمان بوكس و طرفدار متعصب لاتزيو ؛
اوريال در 23 آگوست 1983 در آلباني به دنيا آمد و در سن 11 سالگي به ايتاليا نقل مكان كردند و اين پسر مصتعد و متعصب در شهر مارينو بزرگ شد و در آستانه سن 24 سالگي با تبديل شدن به يك بوكسور اماتور دنياي بوكس را براي ورود يك قهرمان آماده كرد و اين ورود سر آغاز پيشرفت ها و موفقيت هاي او در اين راه شد .

مستر انریچ
مستر انریچ

چند كلمه با او؛
– تا به امروز بوكس براي شما چه بوده؟
زندگي من است . من هنوز هم بعد از يك ماه به تحقق بخشيدن و تداوم پيروزي هايم در ايتاليا و اروپا و اول بودن فكر مي كنم . بسياري از بوكسور هاي حرفه اي در طول زندگي خود قادر به تحقق بخشيدن اهداف خود نبوده اند و اين پيروزي مرا به هر روز بهتر شدن تحريك مي كند .

– بت شما؟

مايك تايسون ، او كامل ترين بوكسور جهان است و مي تواند در دو يا سه تايم حريف را نابود كند .

– و در فوتبال؟

لوريك كانا ، براي من او در واقع يك انسان راه بلد و عاقل است و او را در زمينه اخلاقي و شخصيتي يك انسان كامل مي دانم . يك روز بعد از بازي او ميكروفون را در دست گرفت و به هم تيمي ها و طرفداران گفت :(( خون شما در ازاي پول فروخته نمي شود)) از آن روز او بت من شد ، و در روز يكشنبه قويتر از هميشه به همراه دوستانم براي حمايت از تيم و لوزيك به كوروا (قسمت شمالي المپيكو كه در پشت دروازه واقع شده و جايگاه الترا ها يا همان هواداران متعصب لاتزيوست ) خواهيم رفت .

– و در آخر آيا شما پيامي براي هوادارن لاتزيو و خوانندگان لاتزياليتا نداريد؟

البته ، همه برادارن لاتزيو اي و خوانندگان لاتزياليتا را به عظمت اسم لاتزيو در آغوش ميگيرم و Forza Lazio براي هميشه وتا ابد …
منبع Lazialita

Leave A Reply

Your email address will not be published.