آبان ۳۰, ۱۳۹۶

داربی دلا کاپیتاله: لاتزیو ۳ – ۲ آ.اس.رم

داربی دلا کاپیتاله: لاتزیو ۳ – ۲ آ.اس.رم

ساعاتی پیش، لاتزیو موفق شد در یک بازی تماشایی در داربی بزرگ پایتخت، با نتیجه ۳-۲ از سد آ.اس.رم بگذرد.این بازی در هوایی به شدت بارانی برگزار گردید که شرایط زمین را با مشکل مواجه کرده بود. نکته جالب این که در دقایق ابتدایی نورافکن های بازی نیز با مشکل مواجه شدند و بازی به همین علت دقایقی متوقف گردید.در دقیقه ۹، لاملا مهاجم آ.اس.رم روی یک ضربه کرنر گل اول بازی را به ثمر رساند.

در ادامه، لاتزیو حملات زیادی روی دروازه حریف انجام داد و سرانجام در دقیقه ۳۵ روی یک ضربه ایستگااهی از پشت محوطه جریمه، آنتونیو کاندروا با شوتی تماشایی بازی را به تساوی کشاند.

در دقیقه ۴۳ روی فرار هرنانس از سمت چپ و ضربه او به سمت دروازه، میروسلاو کلوزه در محوطه جریمه صاحب توپ شد و نتیجه را ۲-۱ به سود عقاب ها کرد.

در آخرین لحظات بازی در نیمه اول در حالی که آ.اس.رم صاحب ضربه کاشته پشت محوطه جریمه لاتزیو شده بود، ده روسی هافبک حریف با حرکتی غیر اخلاقی ضربه ای به صورت کاپیتان مائوری وارد کرد که این حرکت وی از دید داوران پنهان نماند و وی با دریافت کارت قرمز از زمین مسابقه اخراج شد.

در شروع نیمه دوم و در دقیقه ۴۷، روی اشتباه مدافعین حریف استفانو مائوری با دروازبان تک به تک شد و با پای راست حساب کار را ۳-۱ کرد.

در ادامه بازی و در دقیقه ۸۵، مائوری به دلیل استفاده از دستش با دریافت کارت زرد دوم، از زمین مسابقه اخراج شد تا لاتزیو هم ۱۰ نفره شد.

یک دقیقه بعد پیانیچ بازیکن آ.اس.رم روی یک ضربه کاشته از راه دور و جایگیری اشتباه مارکتی در درون دروازه، با ضربه ای غافلگیر کننده حساب کار را ۲-۱ کرد.

ترکیب لاتزیو: مارکتی – کونکو – بیاوا – دیاس – لولیچ (۶۱ رادو) – لدسما – کاندروا (۸۳ کانا) – گونزالز – هرنانس (۷۶ بروکی) – مائوری – کلوزه

ولادیمیر پتکوویچ سرمربی لاتزیو پس از پایان مسابفه گفت:

” وقتی سوت پایان بازی رده شد، احساس فوق العاده ای بود. ما به عنوان یک تیم خیلی خوب کار کردیم و بازی را به خوبی پیش بردیم، حتی اگر مجبور به بازی با توپ های بلند شدیم.

از نقطه نظر روحیه و تلاش، ما کیفیت خود را به اثبات رساندیم. اتفاقات بازی به ضرر ما پیش رفت، که گل حریف و همچنین اخراج مائوری که من معتقدم غیرمنصفانه بود از آن جمله بود، ولی در هر صورت ما نتیجه لازم را به دست آوردیم.”

میروسلاو کلوزه ستاره خط حمله بیانکوچلستی گفت:

” این پیروزی بسیار مهمی برای ما، باشگاه و هواداران بود. بازی کردن در این زمین دشوار بود، ولی ما عملکرد خیلی خوبی به نمایش گذاشتیم.

آیا من فرد مهمی در داربی ها هستم؟ نه، مسئله مهم این است که تیم خوب کار کند. برای من مهم نیست که گل بزنم یا نه، بلکه برایم مهم است که امتیازات را کسب کنیم. ”

آنتونیو کاندروا زننده گل نخست لاتزیو نیز گفت:

” بازی جالبی بود، ما موفق شدیم قبل از پایان نیمه اول نتیجه را برگردانیم. من از روز اولی که به اینجا آمدم آرزوی به ثمر رساندن این گل را در سر داشتم.”

 

No votes yet.
Please wait...
دسته اخبار سری آ

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • مائورسیو در لاتزیو
  • مائوریسیو دو سانتوس مدافع برزیلی تیم اسپورتینگ با قرارداد سه سال به مبلغ ۲٫۶۵ میلیون یورو به تیم لاتزیو پیوست . وی هم اکنون میتواند برای تیم لاتزیو بازی کند . زیرا تنها در تیم اسپورتینگ بازی کرده و تیم لاتزیو امسال در رقابت های اروپایی شرکت نمیکند . وی در خصوص پیوستنش به تیم […]

  • راول مورسیون در لاتزیو
  • راول مورسیون بازیکن تیم وستهام یونایتد با قراداد سه ساله به تیم لاتزیو پیوست . اما بدلیل اینکه امسال در تو تیم رنجرز و کاردیف بازی کرده است نمیتواند نیم فصل به تیم لاتزیو ملحق شود . گفتنی است که وی از ابتدای فصل جدید سری آ قادر به همراهی تیم لاتزیو خواهد بود. کوتاه […]

  • میلان ۰-۱ لاتزیو صعود به دور بعد
  • میلان که چند روز قبل در سری A با نتیجه ۳-۱ مغلوب لاتزیو شده بود، امشب هم در خانه با یک گل شکست خورد تا شرایط برای پیپو اینزاگی دشوارتر شود. میلانی ها که بعد از شکست ابتدای هفته، با انتقادهای زیادی روبرو شدند، دیدار شب گذشته را هجومی آغاز ‏کردند اما اشتباه آباته در […]

برچسب‌ها,