اطلاعیه عجیب هواداران افراطی لاتزیو: حضور زن ها در جایگاه کوروا نورد ممنوع است؛ برای قرار عاشقانه به اینجا نیایید

0 ۷۹۲

به نقل از سایت طرفداری – شب گذشته لاتزیو در حالی که در ابتدای با گل چیرو ایموبیله مقابل ناپولی پیش افتاده بود، موفق به حفظ پیروزی اش نشد و شاگردان آنچلوتی موفق شدند با گل های میلیک و اینسینیه، از استادیو المپیکو پیروز خارج شوند. با این حال قبل از آغاز بازی، بحث هواداران عقاب ها کاملا چیز دیگری بوده است.

به گزارش کالچو مرکاتو و لاتزیالی در جایگاه کوروانورد (هواداران افراطی تیم های سری آ که پشت دروازه می نشینند)، کاغذهای کوچکی روی صندلی ها از سوی هواداران افراطی لاتزیو گذاشته شده بود و توجه همه را به خود جلب کرد. آنها در این اطلاعیه حضور زنان را در 10 ردیف اول جایگاه کوروا نورد ممنوع کرده اند زیرا این جایگاه مخصوص هواداران خشن این تیم است:

جایگاه کوروانورد برای ما یک جای ترسناک و مخوف است. محیطی که کدهای نانوشته ای دارد که باید محترم شمرده شود. ردیف های اول جایگاه مانند خط دفاع ماست! نمی توانیم بپذیریم دوست دختر، نامزد، زنتان را با خودتان بیاورید و اینجا بنشینید. اگر شما چنین شرایطی دارید، دعوتتان می کنیم تا عقب تر از 10 ردیف اول جلو یا در جاهای دیگر ورزشگاه بنشینید. آنهایی هم که استادیوم را با جاهای رمانتیک اشتباه گرفته اند و برای قرار عاشقانه به اینجا می آیند، به مکان های دیگری به جز استادیوم بروند.

Leave A Reply

Your email address will not be published.