آذر ۳, ۱۳۹۶

گلزنترین های تیم لاتزیو

گلزنترین های تیم لاتزیو:

 امروز با معرفی با سابقه های تیم لاتزیو در امر گلزنی در خدمت شما هستیم
۱-جوزپه فاوالي مدافع ۴۰ ساله در باشگاه لاتزيو از سال ۱۹۹۲ تا ۲۰۰۴ طي ۴۰۱ بازي، ۴ گل به ثمر رساند و داراي ۲۴ بازي ملي در آتزوريها است.

۲- جوزپه ويلسون مدافع مشهور انگليسي لاتزيو در ۳۹۶ بازي ملي، ۴ گل به ثمر رساند، او با اين تيم در جام جهاني ۱۹۷۴ براي تيم ملي ايتاليا به ميدان رفت.

۳- پائولو نگرو مدافع ايتاليايي و ۴۰ ساله لاتزيو، طي دوره ۱۹۹۳ تا ۲۰۰۵ در ۳۶۴ بازي، ۱۹ گل به ثمر رساند و داراي ۸ بازي ملي براي تيم ايتاليا است.

۴- آلدو پوچينلي ايتاليايي در ۲ دوره براي لاتزيو به ميدان رفت و داراي ۳۴۲ بازي بوده كه از سال ۱۹۴۰ تا ۱۹۴۳ و ۱۹۴۵ تا ۱۹۵۵ مي باشد و اكنون ۷۳ ساله است و گاهي اوقات به عنوان روزهاي خوشش به عنوان يك مهاجم روي نيمكت تماشاگران مي نشيند.

۵- لوكا ماركه جياني دروازه بان مشهور ايتاليايي ۳۳۹ بازي از سال ۱۹۹۳ تا ۲۰۰۳ براي بيانكوچلستي ها دارد و ۹ بازي ملي بويژه در جام جهاني ۱۹۹۴ در كارنامه دارد.

۶- وينچنزو دي آميكو ۳۳۱ بازي در دوره براي لاتزيو به عنوان يك هافبك ثبت كرده كه از سال ۱۹۷۲ تا ۱۹۸۰ و ۱۹۸۱ تا ۱۹۸۵ است.

۷- ايدليو چيه دروازه بان ايتاليايي داراي ۲۸۸ بازي در لاتزيو در سالهاي ۱۹۵۸ تا ۱۹۶۸ است و در ۲۴ مارس ۱۹۹۶ در سن ۵۸ سالگي درگذشت.

۸- انريكه فلاميني مهاجم آرژانتيني مشهور و متولد ۱۷ آوريل ۱۹۱۷ داراي ۲۸۲ بازي در جمع فيروزه اي پوشان است.

۹- توماسوروكي مهاجم كنوني لاتزيو و كاپيتان بيانكوچلستي ها از سال ۲۰۰۴ تاكنون، داراي ۲۸۱ بازي بوده و داراي ۵ بازي ملي است. وي تازه ۳۴ ساله بوده و مي تواند ركورد خود را ارتقاء بخشد.

۱۰- رنزو كاليسچلي ايتاليايي به عنوان يك مهاجم داراي ۲۷۶ بازي است.

در اين قسمت، گلزنترين بازيكنان را معرفي مي كنيم:

۱-سيلويو پيولا، اسطوره تاريخ فوتبال ايتاليا و برترين گلزن تاريخ سري A، برترين گلزن تاريخ بيانكوچلستي ها نيز است؛ چرا كه وي در ۲۲۷ بازي، ۱۴۸ گل براي فيروزه اي پوشام رمي به ثمر رسانده. وي كه در ۴ اكتبر ۱۹۹۶ در سن ۸۳ سالگي درگذشت، در تالار افتخارات فيفا جاي مهمي دارد.

۲- جوزپه سينيوري، مهاجم محبوب تيم ملي ايتاليا در جام جهاني ۱۹۹۴، براي لاتزيو ۱۲۷ گل به ثمر رسانده است.

۳- جورجيو كيناليا، اسطوره فوتبال ايتاليا براي لاتزيو در ۲۰۹ بازي، ۱۲۳ گل به ثمر رساند. وي بازيكني است كه اشك پله را درآورده و حدود چند ماهي است كه از درگذشت وي به عنوان يك مهاجم جاودانه در تالار افتخارات فيفا مي گذرد.

۴- برنو جياردينو سرمربي_ مهاجم لاتزيو در سالهاي ۱۹۷۵ تا ۱۹۸۵ در ۲۰۳ بازي، ۱۱۰ گل به ثمر رساند. او سابقه درخشان در قهرماني ايتاليا در جام جهاني ۱۹۸۲ اسپانيا دارد.

۵- توماسوروكي بازهم يك ركورد ديگر دارد و آن هم به ثمر رساندن ۱۰۵ گل براي لاتزيو است.

۶- آلدو پوچينلي ۷۷ گل براي فيروزه اي پوشان رمي به ثمر رسانده است.

۷- گوران پاندف مقدونيه اي، با ۶۴ گل در رتبه بعدي قرار دارد و افسوس كه اكنون در ناپولي توپ مي زند.

۸- زنرو گارلسچلي ايتاليايي ۵۶ گله است.

۹- سيمونه اينزاگي مهاجم محبوب لاتزيو كه روزهاي خوش فيروزه اي پوشان رمي كمي تا قسمتي مديون وي است، ۵۴ گل به ثمر رسانده است.

۱۰- كارلوس مورونه آرژانتيني نيز ۵۳ گله است

No votes yet.
Please wait...
دسته آمار و ارقام

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • مائورسیو در لاتزیو
  • مائوریسیو دو سانتوس مدافع برزیلی تیم اسپورتینگ با قرارداد سه سال به مبلغ ۲٫۶۵ میلیون یورو به تیم لاتزیو پیوست . وی هم اکنون میتواند برای تیم لاتزیو بازی کند . زیرا تنها در تیم اسپورتینگ بازی کرده و تیم لاتزیو امسال در رقابت های اروپایی شرکت نمیکند . وی در خصوص پیوستنش به تیم […]

  • راول مورسیون در لاتزیو
  • راول مورسیون بازیکن تیم وستهام یونایتد با قراداد سه ساله به تیم لاتزیو پیوست . اما بدلیل اینکه امسال در تو تیم رنجرز و کاردیف بازی کرده است نمیتواند نیم فصل به تیم لاتزیو ملحق شود . گفتنی است که وی از ابتدای فصل جدید سری آ قادر به همراهی تیم لاتزیو خواهد بود. کوتاه […]

  • میلان ۰-۱ لاتزیو صعود به دور بعد
  • میلان که چند روز قبل در سری A با نتیجه ۳-۱ مغلوب لاتزیو شده بود، امشب هم در خانه با یک گل شکست خورد تا شرایط برای پیپو اینزاگی دشوارتر شود. میلانی ها که بعد از شکست ابتدای هفته، با انتقادهای زیادی روبرو شدند، دیدار شب گذشته را هجومی آغاز ‏کردند اما اشتباه آباته در […]

برچسب‌ها, , ,