دبل به سبک لاتزیویی : رم 1 – لاتزیو 2

0 ۲۹۵

رم 1 – لاتزیو 2

تیم فوتبال لاتزیو ایتالیا برای بار دوم در این فصل همشهری خود آ اس رم را در یک بازی پر هیجان با نتیجه دو بر یک شکست داد.

در اين بازي پربرخورد كه ۳ كارت قرمز و ۹ كارت زرد داشت، هر دو تيم بازي را هجومي آغاز كردند تا اينكه در دقيقه ۹ مارتن استكلنبرگ دروازه بان رم در محوطه جريمه مرتكب خطاي پنالتي و با كارت قرمز از بازي اخراج شد. ضربه پنالتي لاتزيو را اندرسون هرناندز به زيبايي وارد دروازه كرد و تيمش را يك بر صفر پيش انداخت.
رم با وجود ۱۰ نفره شدن گل تساوي در دقيقه ۱۶ توسط فابيو بوريني به ثمر رساند و نيمه اول با وجود حملات همه جانبه لاتزيو با همين نتيجه به پايان رسيد.
با شروع نيمه دوم بازيكنان لاتزيو با توجه به ۱۰ نفره شدن رم بازي را سراسر هجومي آغاز كردند و بعد از چند فرصت خوب گلزني سرانجام در دقيقه ۶۲ توسط استفانو مائوري به گل رسيدند.
فشار بازيكنان لاتزيو با وجود برتري ۲ بر يك ادامه يافت اما فرصت‌هاي آن‌ها يكي پس از ديگري از بين رفت.
در دقيقه ۸۷ گابريل هاينسه مدافع آرژانتيني رم كارت زرد دو خود را از داور دريافت كرد و از بازي اخراج شد تا به كلي اميدهاي لوئيس انريكه براي امتياز گرفتن در اين ديدار از بين برود البته يك دقيقه بعد هم ليونل اسكالوتي با كارت قرمز داور از بازي اخراج شد. در ادامه حملات دو تيم گلي در بر نداشت و بازي با همين نتيجه به پايان رسيد.
در ديگر ديدار حساس دو تيم اودنيزه و آتلانتا به تساوي بدون گل رضايت دادند.
بازي‌هاي اين هفته امشب با دو ديدار به پايان مي‌رسد كه در مهم‌ترين آن‌ها اينتر بحران‌زده در جوزپه مه‌آتسا به مصاف كاتانيا مي‌رود.

با این نتیجه تیم لاتزیو یک پله صعود کرد و در جایگاه سوم ایستاد .

Leave A Reply

Your email address will not be published.