آبان ۳۰, ۱۳۹۶

بازیکنان لاتزیو بیشترین حامیان قربانی ها در زلزله های ایران

بازیکنان لاتزیو بیشترین حامیان قربانی ها در زلزله های ایران

در فوتبال امروزه، اخلاق مهمترين شاخصه يك فوتباليست بوده و نمادهاي پهلوان كه در كشورمان مانند كمك به افراد محروم و زلزله زده در برخي فوتباليست هاي مشهور خارجي در كمك به زلزله زدگان كشورمان ديده شده كه به آن مي پردازيم.

۱-يورگن كلينزمن مهاجم ۳ گله ژرمن ها در جام جهاني ۱۹۹۰، در جريان اين بازيها بعد از زلزله رودبار و منجيل با مردم مصيبت زده اين شهرها، ابراي همدردي كرد وجزء فوتباليست هاي حرفه اي بود كه براي كمك به مردم اين منطقه، گام برداشت.

۲- در سال ۲۰۰۲، فرانچسكو كولونزه مدافع محبوب لاتزيو به ايران آمد تا به زلزله زدگان قزوين و ايلام كمك كند و همچنين حامل پيغامي از طرف الساندرو نستا، اسطوره فوتبال ايتاليا براي زلزله زدگان بود.

۳- سران باشگاه اشتوتگارت از تيم استقلال دعوت به عمل آوردند تا با يك بازي دوستانه، درآمدهاي حاصل از بليط فروش اين بازي دوستانه را صرف كمك به زلزله زدگان كنند.

۴- ميروسلاو كلوزه مهاجم كنوني لاتزيو و بازيكن ۵ گله جام جهاني ۲۰۰۲ كه در آن زمان در باشگاه وردربرمن عضويت داشت، كمك هاي نقدي خود را براي زلزله زدگان بم، ارسال كرد.

۵- رائول گونزالس به همراه سران رئال مادريد، همدردي خود را با زلزله زدگان بمي ابراز كردند.

۶- ماسيمو موراتي رئيس باشگاه اينترميلان، كمك هايي را براي زلزله زدگان بمي ارسال و قول تاسيس مدرسه فوتبال نراتزوري در اين شهر را داد.

۷- باشگاه اوساسونا همدردي خود را با زلزله زدگان آذربايجان شرقي در اهر، هريس و ورزقان ابراز كرد.

شايد اگر اکنون نيز به مانند ساليان گذشته از لژيونرهاي زيادي بهره ميبرديم همدردي ستاره هاي خارجي بيشتر ميشد

No votes yet.
Please wait...
دسته تاریخچه باشگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • مائورسیو در لاتزیو
  • مائوریسیو دو سانتوس مدافع برزیلی تیم اسپورتینگ با قرارداد سه سال به مبلغ ۲٫۶۵ میلیون یورو به تیم لاتزیو پیوست . وی هم اکنون میتواند برای تیم لاتزیو بازی کند . زیرا تنها در تیم اسپورتینگ بازی کرده و تیم لاتزیو امسال در رقابت های اروپایی شرکت نمیکند . وی در خصوص پیوستنش به تیم […]

  • راول مورسیون در لاتزیو
  • راول مورسیون بازیکن تیم وستهام یونایتد با قراداد سه ساله به تیم لاتزیو پیوست . اما بدلیل اینکه امسال در تو تیم رنجرز و کاردیف بازی کرده است نمیتواند نیم فصل به تیم لاتزیو ملحق شود . گفتنی است که وی از ابتدای فصل جدید سری آ قادر به همراهی تیم لاتزیو خواهد بود. کوتاه […]

  • میلان ۰-۱ لاتزیو صعود به دور بعد
  • میلان که چند روز قبل در سری A با نتیجه ۳-۱ مغلوب لاتزیو شده بود، امشب هم در خانه با یک گل شکست خورد تا شرایط برای پیپو اینزاگی دشوارتر شود. میلانی ها که بعد از شکست ابتدای هفته، با انتقادهای زیادی روبرو شدند، دیدار شب گذشته را هجومی آغاز ‏کردند اما اشتباه آباته در […]

برچسب‌ها,