اینتر 2-2 لاتزیو

0 ۴۰۷

دو تیم اینترمیلان و لاتزیو در چارچوب رقابت های سری آ به مصاف هم رفتند که این بازی با نتیجه تساوی پایان یافت.

بازی با سرعت بسیار بالایی آغاز شد و هنوز دو دقیقه از شروع بازی نگذشته بود که لاتزیو توسط فیلیپه اندرسون به گل رسید تا فیروزه ای پوشان شهر رم، شروعی بسیار خوب داشته باشند. پس از این گل، اینتر رفته رفته بر توپ و میدان مسلط شد و شروع به ایجاد موقعیت کردی ولی بی دقتی بازیکنان اینتر در دادن پاس های نهایی و دفاع منظم و بی نقص بازیکنان لاتزیو موجب شد تا اینتری ها از حملات خود سودی نبرند. در یکی از جدی ترین موقعیت های نراتزوری، شوت محکم و سرکش گوارین با اختلاف بسیار کم از کنار دروازه به بیرون رفت. در حالی که اینتر بر بازی مسلط بود، روی یک ضد حمله باز هم لاتزیو توسط اندرسون به گل رسید تا شاگردان مانچینی با شکست 2-0 به رختکن روند.

اینتر 2-2 لاتزیو
اینتر 2-2 لاتزیو

با آغاز نیمه دوم، اینتر برای جبران نتیجه دامنه حملات خود را گسترش داد ولی نظم تیمی لاتزیو و درخشش دروازه بان این تیم بارها شاگردان مانچینی را از رسیدن به گل ناکام گذاشت. در یکی از صحنه های مهم بازی شوت محکم و زیبای کوژمانوویچ از پشت محوطه جریمه را فدریکو مارکتی، دروازه بان لاتزیو به خوبی مهار کرد ولی سرانجام متیو کواچیچ توانست با شوتی دیدنی گلزنی کند و اختلاف را به حداقل برساند.

با این گل امید اینتری ها برای بازگشت به بازی بیشتر شد و توانستند فشار را روی دروازه لاتزیو نگه دارند که بالاخره موفق شدند مزد بازی خوب خود در نیمه دوم را دریافت کنند و توسط پالاسیو نتیجه بازی را برگردانند. پس از این گل تلاش اینتر برای زدن گل سوم حاصلی در پی نداشت و این بازی در نهایت با نتیجه تساوی به پایان رسید.و بازهم دو تيم اینتر 2-2 لاتزیو به تساوي رضايت بدند.

Leave A Reply

Your email address will not be published.