آذر ۳, ۱۳۹۶

لیگ اروپا: لاتزیو ۳ – ۰ پاناتینایکوس

  لیگ اروپا: لاتزیو ۳ – ۰ پاناتینایکوس

پس از کسب چند نتیجه ضعیف، لاتزیو شب گذشته موفق شد در استادیو المپیکو با سه گل تیم یونانی پاناتینایکوس را شکست دهد تا همچنان بالاتر از تاتنهام در صدر جدول رده بندی باقی بماند. لیبور کوزاک در دقایق ۲۳ و ۴۰ و سرجیو فلوکاری در دقیقه ۵۸ گلهای بیانکوچلستی را به ثمر رساندند.

ولادیمیر پتکوویچ در آستانه داربی دلا کاپیتاله، به بیشتر بازیکنان اصلی تیم استراحت داده بود. نکته جالب استفاده همزمان از سه مهاجم درون زمین بود که البته نتیجه بخش هم بود. استفان رادو هم پس از هفت ماه مجدداً به ترکیب اصلی بازگشت تا هواداران به حضور او در داربی امیدوار شوند. در قلب خط دفاعی نیز برای اولین بار از ترکیب کانا – سیانی استفاده شد.

ترکیب لاتزیو: مارکتی – اسکالونی – کانا – سیانی – رادو – گونزالز (۶۸ هرنانس) – لدسما (۸۰ لولیچ) – اونازی – زاراته – فلوکاری – کوزاک (۷۶ کلوزه)

ولادیمیر پتکوویچ در پایان این مسابقه گفت: “امشب برای تیم و همچنین بازیکنان به اصطلاح ذخیره بسیار مهم بود. امشب ما ثابت کردیم که قدرت زیادی داریم. پس از شکست ۰-۴ در برابر کاتانیا، مهم بود که عکس العمل نشان دهیم و حالا نیاز به عکس العمل دیگری در روز یکشنبه داریم. فشار زیادی بر روی دروازه ما وارد نشد، ولی رادو مستحکم نشان داد و مطمئناً برای دربی یک گزینه است.

یکشنبه، ما باید مثل لاتزیو بازی کنیم و به نحوه بازی آ.اس.رم فکر نکنیم. از اولین روزی که من به اینجا آمدم مدام راجع به دربی صحبت شده است، همه از من خواستند که آن را ببرم. ما برای سه امتیاز قدم به زمین می گذاریم، اما مسلماً آ.اس.رم نیز حریف قدرتمندی است.”تیم نخست پایتخت روز یکشنبه ساعت ۱۷:۳۰ به وقت تهران در داربی بزرگ شهر رم به مصاف آ.اس.رم خواهد رفت.

No votes yet.
Please wait...
دسته لیگ اروپا

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • مائورسیو در لاتزیو
  • مائوریسیو دو سانتوس مدافع برزیلی تیم اسپورتینگ با قرارداد سه سال به مبلغ ۲٫۶۵ میلیون یورو به تیم لاتزیو پیوست . وی هم اکنون میتواند برای تیم لاتزیو بازی کند . زیرا تنها در تیم اسپورتینگ بازی کرده و تیم لاتزیو امسال در رقابت های اروپایی شرکت نمیکند . وی در خصوص پیوستنش به تیم […]

  • راول مورسیون در لاتزیو
  • راول مورسیون بازیکن تیم وستهام یونایتد با قراداد سه ساله به تیم لاتزیو پیوست . اما بدلیل اینکه امسال در تو تیم رنجرز و کاردیف بازی کرده است نمیتواند نیم فصل به تیم لاتزیو ملحق شود . گفتنی است که وی از ابتدای فصل جدید سری آ قادر به همراهی تیم لاتزیو خواهد بود. کوتاه […]

  • میلان ۰-۱ لاتزیو صعود به دور بعد
  • میلان که چند روز قبل در سری A با نتیجه ۳-۱ مغلوب لاتزیو شده بود، امشب هم در خانه با یک گل شکست خورد تا شرایط برای پیپو اینزاگی دشوارتر شود. میلانی ها که بعد از شکست ابتدای هفته، با انتقادهای زیادی روبرو شدند، دیدار شب گذشته را هجومی آغاز ‏کردند اما اشتباه آباته در […]

برچسب‌ها,